SC_white_1500x150

Světla!  Kamera!  Praxe!

Reklamní videomaking je obor, ve kterém se točí kromě videa i termíny, trendy a postupy. Uchytit se v něm není žádný med. Na dobré klienty člověk potřebuje dobré portfolio. A na dobré portfolio za sebou musí mít práci na super klientech. Proto je tu Schola Camera: praktický kurz videomakingu, ze kterého si lidé odnáší nejen certifikát, ale hlavně profesionální portfolio.
dslr

Co je Schola Camera?

dslr_2
dslr

Půlroční kurz videomakingu pro každého, kdo se chce naučit vytvářet kvalitní reklamní videa od A-Z.
Ať už jako rozvoj talentu nebo kariéry.

Začínáme u teorie, ale nečekejte dlouhé sezení před tabulí. Hned zkraje vám zapůjčíme profesionální techniku a vezmeme vás na plac, kde strávíte několik měsíců učením za plného chodu. Po ruce tak budete mít nejen techniku, ale hlavně profíky, kteří vás naučí točit a zpracovávat svá první videa.

A pak je to ve vašich rukou! Poslední dva měsíce budete všechno, co jste se naučili, přímo uplatňovat v praxi na reálných klientech a projektech. Absolvent Schola Camera tak není jenom člověk s certifikátem, už to není jenom nadšenec do videomakingu, ale má za sebou dost zkušeností na to, aby točil a produkoval videa profesionálně.

Mon scholae sed vitae discimus.

no-camera

Techniku i technikálie nechte na nás

Veškerou techniku vám půjčíme a lingo vás naučíme. Takže to jediné co potřebujete, je počítač a chuť vzít život do vlastních rukou.

clapperboard

Profi natáčení rychle a bez vytáčení

Nedáme vám čas nic zapomenout. Jakmile ovládnete teorii, tak budete na place. Ale začneme z lehka: Making Of videí z natáčení Vertical Videos. Díky tomu si rychle spojíte naučenou teorii se skutečnou praxí.  

imac

Vlastní profesionální portfolio

I nejtalentovanější kreativec to má bez portfolia těžké. Takový začátek může být jeden nepříjemný cyklus, kdy člověk nedostává zakázky, protože za sebou nemá zakázky. Proto vás necháme natáčet skutečná videa pro reálné klienty.

soft-box

A co si od nás odneseš?

1 kurz, 3 fáze, 6 měsíců…

Teorie

První měsíc, to je studium mimo studio. Během přednášek se naučíte všechno od teoretických znalostí až po praktické ovládání kamery. Takže pojmy jako rychlost závěrky, švenk nebo pravidlo 180° budete mít v malíčku.

Safe praxe

Aby se vám všechny nabyté znalosti dostaly do krve, musíte kameru mít stále v ruce. Proto se rovnou zapojíte do natáčení Vertical Videos a budete tvořit. Při práci na Making Of videích a v prostředí profíků váš skillset raketově poroste.

Portfolio builder

A když už vám termíny a poznatky polezou i ušima, nastane čas si je vyzkoušet v reálném světě. Budete natáčet pro klienty, kteří ví, že pro ně pracují studenti a budete mít po celou dobu k ruce lektora, který vás bude posouvat. To nic nemění na tom, že se bude jednat o solidní zářezy do vašeho profesionálního portfolia.

Víc jak 190 hod strávených nejen teorií, ale hlavně praxí!  

Už se vidíte jako profi videomaker?

dslr-(1)

Tak si zavolejme! Nechte nám tu svůj kontakt a my se vám ozveme se všemi detaily.

barista

Kdo za Schola Camerou stojí?

barista

Schola Camera je výsledek týmového úsilí. Spojuje v sobě teorii, praxi a reálné klienty, takže by to jinak ani nešlo.

Otcem myšlenky jsou Jan Řezníček a jeho Vertical Videos, skupina videomakerů s bohatými zkušenostmi v natáčení online reklamy.
Mají za sebou 5 let práce pro klienty jako ZOOT, IKEA, Mattoni, Twix, nebo Orbit a právě na těchto klientech vás naučí, kolem čeho se videomaking točí.

A tady důkaz místo slibů:


Pojďte do toho s námi!

Stejně jako každý web, i my využíváme cookies. Více se o nich můžete dozvědět zde.